Овчарук Василь Михайлович

Завідувач відділення «Ветеринарна медицина»

Спеціаліст вищої категорії, кандидат ветеринарних наук.

Викладає дисципліну "Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин" 

Овчарук Ніна Петрівна

Голова циклової комісії відділення «Ветеринарна медицина».

Спеціаліст вищої категорії, кандидат ветеринарних наук.

Викладає дисципліну "Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин"

Колесник Валентина Миколаївна

Завідувачка лабораторією «Фармакологія».

Спеціаліст вищої категорії, викладач – методист.

Викладає дисципліну "Фармакологія"

Романенко Ніна Михайлівна

Завідувачка лабораторією «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин».

Спеціаліст вищої категорії.

Викладає дисципліну "Анатомія і фізіологія с/г тварин"

Ткаченко Віктор Юрійович

Завідувач лабораторією «Паразитологія та інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин».

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Викладає дисципліну "Паразитологія та інвазійні хвороби с/г тварин"

Шевчук Олена Євменівна

Завідувачка кабінетом «Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія».

Спеціаліст вищої категорії.

Викладає дисципліни "Латинська мова", "Фармакологія", "Зоогігієна та ветеринарна санітарія"

Шинкарук Михайло Степанович

Викладач дисципліни «Внутрішні незаразні хвороби».

Спеціаліст вищої категорії.

Викладає дисципліну "Внутрішні незаразні хвороби"

Лазаренко Павло Валентинович

Заступник директора з навчально-методичної роботи

Спеціаліст І категорії.

Викладає дисципліну "Організація ветеринарної справи"

Ландаренко Людмила Сергіївна

Завідувачка лабораторією «Внутрішні незаразні хвороби».

Спеціаліст І категорії.

Викладає дисципліну "Внутрішні незаразні хвороби"

Ремизовська Галина Григорівна

Завідувачка лабораторією «Ветеринарно-санітарна експертиза і переробка продукції тваринництва».

Спеціаліст І категорії.

Викладає дисципліну "Ветеринарно-санітарна експертиза і переробка продукції тваринництва"

Слободчик Валентина Семенівна

Завідувачка лабораторією «Епізоотологія з мікробіологією».

Спеціаліст І категорії.

Викладає дисципліну "Епізоотологія з мікробіологією"

Литвинчук Оксана Василівна

Завідувачка лабораторією «Патологічна анатомія та патологічна фізіологія».

Спеціаліст ІІ категорії.

Викладає дисципліни "Вступ у спеціальність", "Патологічна анатомія та патологічна фізіологія с/г тварин", "Основи стандартизації"

Пташник Ганна Олексіївна

Викладач дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією».

Спеціаліст ІІ категорії.

Викладає дисципліни "Епізоотологія з мікробіологією", "Основи радіоекології"

Шупик Олександр Васильович

Завідувач лабораторією «Хірургія сільськогосподарських тварин».

Спеціаліст ІІ категорії.

Викладає дисципліну "Хірургія с/г тварин"

Матвійчук Олександр Петрович

Майстер виробничого навчання

Саханда Анна Андріївна

Технічний секретар відділення

Please reload

© 2017 Методичні матеріали спецдисциплін. Гордо створений з Wix.com

  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now